Банківські картки в Криму знову працюють

0
296

Наближається літо і питання про те, які банківські картки діють в Криму, стає все більш актуальним для мільйонів росіян, які планують відвідати новий російський регіон найближчим часом…

Платіжні системи Visa і Master Card частково відновили роботу на території Кримського півострова. У всіх банкоматах, що належать банку РНКБ, тепер можна зняти кошти без утримання комісії, в тому числі й по операціях з картками, виданими іншими російськими банками. Банк РНКБ має в Криму 678 власними банкоматами.

Відновлення операцій з кредитними картами на території Криму стало можливим в результаті запуску в квітні поточного року НСПК – російської Національної системи платіжних карт.

У власників пластикових банківських карток Visa та Master Card є можливість знімати в Криму гроші зі своїх банківських рахунків, а також здійснювати банківські транзакції за внутрішньоросійськими операціями.

Для працюючих на кримському напрямку туроператорів відновлення платоспроможності пластикових карток в Криму обіцяє стати важливим кроком, що сприяє підвищенню привабливості «курортного півострова» для туристів.

Практично у всіх кримських містах і невеликих курортних селищах півострова встановлені банкомати РНБК, у відпочиваючих, невдало розрахували свій готівковий відпускний бюджет або звикли постійно тримати гроші на картах і переводити їх лише в разі необхідності, тепер не повинно виникати проблем і незручних положень. До того ж обслуговування карток інших банків без комісії – приємний бонус для туристів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here