Стала відома вартість путівки у табір «Артек» в Криму

0
222

Вартість путівки в легендарний міжнародний дитячий центр «Артек» у літньому сезоні 2015 року складе майже 65 тисяч рублів.

При цьому на комерційній основі потрапити сюди зможуть не більше п’яти відсотків дітей. Решта путівки (19327) отримають талановиті і обдаровані діти з різних регіонів Росії. Кожен регіон отримає кількість путівок залежно від чисельності дітей у ньому.

Перша зміна в «Артеку» розпочнеться вже 26 квітня, сюди приїдуть 964 дитини віком від 8 до 17 років, у тому числі 255 переможців конкурсу читців. Всі їх розмістять у трьох з дев’яти таборів дитячого центру. Остання зміна пройде в грудні, а на Новий рік сюди приїдуть діти-сироти.

Зараз в «Артеку» все ще ведуться будівельні роботи, при цьому в поточному році керівництво дитячого центру планує вкласти в розвиток інфраструктури табору близько 5,7 млрд. рублів.

Будівельні роботи на території центру триватимуть до 2020 року. До цього часу планується не тільки відремонтувати всі 9 таборів, але і реконструювати пірс, побудувати лікарню і новий табір «Сонячний».

«Артек» був відкритий в 1925 році в селищі Гурзуф. З самого початку дитячий центр позиціонували як табір-санаторій, призначений для дітей, хворих туберкульозною інтоксикацією. Після початку ВВВ табір перевезли на Алтай, де він перебував аж до 1944 року, після чого дитячий центр повернувся в Крим. В СРСР «Артек» вважався одним з найбільших центрів для дитячого відпочинку.

Навесні минулого року, після того як Крим увійшов до складу Росії, дитячий центр був націоналізував. Через кілька місяців урядом РФ було схвалено виділення на розвиток центру 895 млн. рублів. Наприкінці березня поточного року «Артек» став федеральної власністю.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here