Росіянку, яка відпочиває в Таїланді, затримали за годівля риб

0
237

Відпочиває в Таїланді росіянку затримали за те, що вона годувала риб хлібом. 53-річну жінку можуть позбавити волі…

У неділю, 19 лютого, Ольга Смирнова була затримана співробітниками підрозділу охорони морських і прибережних ресурсів Таїланду біля острова Рача, що знаходиться недалеко від Пхукета.

Жінку привезли в поліцейську ділянку Пхукета. Їй висунули звинувачення у годівлі риб на особливо охоронюваної території з кораловими рифами, а за законом Таїланду це заборонено.

Соснов зазначив, що офіційного повідомлення про затримання росіянки дипломатичне представництво в Тайланді поки не отримало. Про долю Смирнової дипломати дізналися від тайських поліцейських. Туристку можуть оштрафувати на 100 тисяч бат (приблизно 3 тис. доларів), або позбавити волі на 1 рік, або одночасно застосувати обидва покарання. Жінці не можна залишати територію Таїланду, поки суд не винесе рішення у її справі.

Станом на 20 лютого, як заявив завідувач консульським відділом посольства Росії в Бангкоку Володимир Соснов, 53-річна жінка чекала суду в ділянці, так як грошей на заставу в розмірі 100 тисяч бат (приблизно 3 тис. доларів) у неї не було.

Станом на 21 лютого, російська туристка Ольга Смирнова, затримана в Таїланді за годування риб, випущена під заставу в 100 тисяч батів (близько 3 тисяч доларів). Хто саме вніс гроші, не уточнюється. Як заявив завідувач консульським відділом посольства Росії в Бангкоку Володимир Соснов, судове засідання по справі Смирнової відбудеться через два тижні. «На цей час їй заборонено покидати територію королівства», — додав дипломат.

У травні минулого року китайського мандрівника затримали за годування риб на острові Кхай Нок. За місяць до цього тайські власті вирішили посилити покарання за втручання в життя морських мешканців. Правопорушників оштрафують або навіть посадять у в’язницю.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here