Рятувальники рекомендують триматися на відстані від трьох вулканів на Камчатці

0
122

Відразу три камчатських вулкана виявляють підвищену активність: Безіменний, Ключевська сопка і Шивелуч. Про це повідомило Головне управління МНС по Камчатському краю…

У будь-який момент на вулканах можуть початися попільні викиди. Особливо уважними варто бути мандрівниками, шанувальникам екстремального спорту (включаючи любителів відвідувати вулкани на малих повітряних суднах під час їх вивержень).

Туристичні компанії сповіщені про те, що наближатися до вулканів небезпечно.

За словами Юрія Карташева, заступника начальника ГУ МНС Росії по Камчатському краю, відомство закликало не проводити екскурсії за маршрутами, які проходять близько до небезпечних вулканів, та не здійснювати сходження на вершини.

За інформацією МНС, в районі вулканів зараз немає офіційно зареєстрованих туристичних груп. Однак, влада побоюється, що мандрівники можуть відправитися туди самостійно, без реєстрації в пошуково-рятувальному загоні Камчатського краю. Тому рятувальники просять жителів регіону та туристів триматися від вулканів Безіменний, Шивелуч і Ключова сопка на відстані і ні в якому разі не здійснювати сходження на них.

Вулкани виділяють гази, і їх концентрація поблизу вершин може перевищувати допустиму норму. Також, наближаючись до вулканів, можна потрапити в попелопад, який часто викликає алергію. Якщо попіл потрапляє в механізми автомобілів, вони ламаються. Також є ймовірність, що з вулкана, який проявляє активність, несподівано зійде снігова лавина.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here