Тепер росіяни зможуть отримати безкоштовну візу в ОАЕ в аеропорту

0
502

Мохаммед ібн Рашид Аль Мактум, прем’єр-міністр ОАЕ, схвалив постанову уряду, згідно з яким росіянам будуть видавати візи в країну на прикордонних пунктах, і вона буде безкоштовною…

Віза дасть право російським громадянам перебувати на території Об’єднаних Арабських Еміратів протягом 30 днів, її можна одноразово продовжити на такий же термін. У понеділок, 30 січня, стало відомо, що віза по прильоту почне діяти з 1 лютого і буде безкоштовною.

Нововведення покликані зміцнити і створити нові можливості для співробітництва між країнами в галузі економіки та посилити позиції ОАЕ як туристичного центру.

Зараз росіянам і громадянам інших країн СНД необхідно оформляти візу в ОАЕ заздалегідь. Її вартість становить 85 доларів, а оформлення займає тиждень. Електронний Документ, проходячи паспортний контроль, мандрівник пред’являє копію візи і паспорт. Дітям, які вписані в паспорт батьків, візу оформляють безкоштовно.

Об’єднані Арабські Емірати – найбільш важливий стратегічний партнер Росії серед країн Перської затоки. Туристичний потік росіян в країну за останні два роки склав 600 тисяч осіб. Щотижня між Росією і ОАЕ виконується 56 авіарейсів. До того ж, у зв’язку з нововведеннями їх число зросте.

Отримувати візу після прибуття в ОАЕ дозволено громадянам США, Південній Кореї, Малайзії, Австралії, Брунею, Нової Зеландії, країн Євросоюзу, Сінгапуру і Канади.

На сьогоднішній день візу в аеропорту росіяни можуть отримати на Шрі-Ланці, в Тунісі та Єгипті.

За інформацією Росстату, за дев’ять місяців минулого року Об’єднані Арабські Емірати відвідали 236 тисяч російських мандрівників. Країна посіла дванадцяте місце за популярністю серед відпочиваючих. Туристи можуть вилетіти в Дубай не тільки зі столиць Росії, але і багатьох інших міст.

У січні стало відомо, що з початку 2017 року Японія буде видавати туристичні візи для росіян безкоштовно.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here