У січні 2014 пройде в ОАЕ Дубайський торговельний фестиваль

0
270

Поїхати в Об’єднані Арабські Емірати на самому початку 2014 року – прекрасний шанс відвідати грандіозне міжнародна подія Дубайський торговий фестиваль!

У майбутньому році фестиваль пройде з 2 січня по 2 лютого. В цей період по всьому місту будуть проходити численні розважальні заходи, від фестивалів і карнавалів до спортивних конкурсів і барвистих шоу.

У дні фестивалю всіх любителів шопінгу чекають неймовірні знижки в магазинах – до 70%, а також лотереї, в яких розігруються грошові призи, золоті прикраси, розкішні автомобілі і багато іншого.

У святковій розпродажу офіційно беруть участь в загальній складності понад 6000 магазинів і майже півсотні торгових центрів.

Загалом, поїхати в Еміраті в цей період-це відмінна можливість поєднати пляжний відпочинок з хорошим шопінгом і багатою розважальною програмою! Детальніше на сайті mydsf.ae

До речі, під час проведення Дубайського торгового фестивалю спостерігається особливо підвищений попит на готелі Дубая, тому радимо бронювати номери в них заздалегідь!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here