У Таїланді таксист повернув мандрівникам загублену сумку з грошима

0
359

На Пхукет в Таїланді таксист повернув британським мандрівникам загублену сумку разом із грошима та цінними речами, які в ній були…

29 березня Ейпріл Клер Каш і Денні Кевін Чий Макни скористалися послугами таксі, щоб дістатися від готелю до автовокзалу. Коли туристи вийшли з автомобіля, то виявили, що забули в транспортному засобі сумку, і звернулися в поліцію.

Як з’ясували співробітники правоохоронних органів, машина належала Ратчапхаку Тансаксири. Після дзвінка поліцейських таксист приїхав на дільницю і віддав британцям сумку з 70 тисячами батів (більше 2 тисяч доларів) готівкою, кредитними картами, паспортами та іншими цінними речами господарів.

Сам Тансаксири не помітив, що в машині залишилася сумка пасажирів, річ знайшли наступні клієнти. Чоловік сказав, що збирався відвезти сумку в поліцію, але співробітники правоохоронних органів зателефонували йому раніше. За словами британських мандрівників, завдяки цієї нагоди вони хочуть відвідати Пхукет ще раз.

За даними на 31 березня, клієнти Uber найчастіше залишають в таксі мобільні телефони. Однією з самих незвичайних речей, які забували в автомобілях Uber, назвали сумки з грошима.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here