Туроператор «Ерцог» призупинив свою діяльність

0
396

Сьогодні стало відомо, що туристичний ринок Росії залишив туроператор «Ерцог», що спеціалізується в основному на європейських гірськолижних напрямках.

За словами представника збанкрутілої компанії, на даний момент жоден з клієнтів туроператора не перебуває за межами Росії. Однак близько 800 мандрівників не зуміють скористатися набутими раніше турами, при цьому майже всі тури були куплені росіянами на новорічні канікули.

Як повідомив Михайло Мисунянц, який є директором туроператора, основною причиною зупинки діяльності фірми стало падіння попиту на тури в Європу. Компанія розраховувала, що попит на тури впаде не більше ніж на 50% — у такому разі, за підрахунками фахівців, туроператор цілком зміг би впоратися з важкою ситуацією і виконати свої зобов’язання. Однак зниження обсягу продажів виявилося значно більшим.

Зараз вирішуються питання по страхуванню раніше придбаних в компанії «Ерцог» турів. Справа в тому, що під брендом «Ерцог» діяльність веде ТОВ «СОЦІУМ — АЛЬЯНС», застрахована в компанії «Ліберті Страхування», — саме ця компанія вказується в тих документах, що отримують постраждалі туристи. Але в деяких випадках вказується інша юридична особа, а саме «Ерцог тревел компані». Ця компанія застрахований в СК «Сходження», яка нещодавно була позбавлена ліцензії. Повідомляється, що туроператор намагається врегулювати ці питання зі своєю страховою компанією і домогтися передачі вимог туристів «Ерцог тревел компані» до ТОВ «СОЦІУМ — АЛЬЯНС», що дозволить всім постраждалим отримати компенсації.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here