Введуть в Росії систему tax free?

0
1006

У Росії може бути введена система tax free – доручення розглянути таку можливість підписав прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв…

Проти цієї ідеї вже висловився заступник голови Мінфіну, з чим погодилися туристичні оператори, по своєму досвіду впевнені, що іноземні туристи не зацікавлені в шопінг в РФ.

Під час наради з віце-прем’єрами Медведєв повідомив, що підписав 15 доручень, які стосуються різних тем. У їх число входить і питання повернення податку на додану вартість. Він зазначив, що завдяки податковим пільгам торгівля може отримати стимул для розвитку. Він також розраховує, що деякі з підписаних доручень стануть законопроектами.

Доручення, що стосується запровадження системи tax free, було передано Минэкономразвитию і Мінфіну, розглянути його повинні до 6 жовтня. У Мінфіні проти введення системи tax free – за словами Сергія Шаталова, є заступником голови цього відомства, це ні до чого не призведе, крім бюджетних втрат.

Туроператори теж впевнені, що поява системи tax free не призведе до збільшення туристичного потоку, так як більшість туристів цікавляться екскурсійними об’єктами, а не шопінгом.

На думку представників турбізнесу, вся справа у високих цінах – в нашій країні придбання багатьох товарів, у тому числі і категорії «люкс» коштує приблизно на 50-100% дорожче, ніж у європейських державах. Також учасники ринку відзначають, що в’їзний туризм погано розвивається через інфраструктурних проблем, високих цін на внутрішні авіаперельоти, візової закритість і відсутність реально ефективної державної підтримки туристичного сектору.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here