Клієнти туроператора TUI зможуть контролювати турагентства

0
562

Московський туроператор TUI Росія вводить нову послугу для своїх клієнтів: відтепер туристи зможуть самостійно перевіряти, перевів менеджер турагентства гроші за путівку туроператору, а також слідкувати за процесом підготовки документів.

Поточний рік став одним з найскладніших для російського турбізнесу. За минуле літо закрилося більше десятка великих туроператорів. Багато з клієнтів збанкрутілих туроператорів взагалі залишилися без відпочинку і компенсацій, що значною мірою позначилося на репутації туристичного бізнесу в цілому і на продажу турів, які впали майже на 70%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Туроператори почали роботу з відновлення своєї репутації. Так, TUI Росія розширює функціонал свого сайту – тепер клієнти компанії можуть в режимі онлайн дізнатися всю інформацію про турі і переконатися, що він сплачений.

Для цього на сайті туроператора було додано вікно «Перевірити свій тур». Клієнту достатньо ввести у це вікно номер закордонного паспорта разом з прізвищем, після чого він зможе побачити всю інформацію по туру. Таким чином, туристи отримають можливість проконтролювати оплату туру, перевірити правильність зазначених паспортних даних та ознайомитися з послугами, які входять у вартість туру. Також система дозволяє відстежувати оформлення візи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here