Почалися затримання директорів туроператорів-банкрутів

0
437

Сьогодні був затриманий генеральний директор туроператорської фірми «Атлас», збанкрутілої минулого місяця, глава «Нордік стар» в розшуку…

Крім того, Слідчий комітет продовжує міжнародний розшук втікачів керівників збанкрутілих туроператорських компаній «Лабіринт» і «Ідеал-тур» Сергія Азарскова і Михайла Шаманова.

У СК впевнені, що Дмитро Смирнов, незважаючи на те, що знав, що туристична компанія «Атлас» більше не в змозі виконувати зобов’язання перед клієнтами, не став припиняти продаж турпутівок. Продажі були зупинені лише 22 серпня, коли і була зупинена діяльність туристичної компанії. За словами Маркіна, з-за дій підозрюваного постраждало більше 150 чоловік, при цьому загальний збиток туристів перевищив 10 млн. рублів.

Також під слідство потрапив Олівер Оллін, який є громадянином Естонії. Оллін очолював фірму «Нордік стар». Главу розорилася туристичної компанії оголосили в розшук. Повідомляється, що його дії призвели до розкрадання близько 500 тис. рублів у росіян. Звинувачення Оллину було пред’явлено заочно, також зараз вирішується питання про його заочний арешт.

Нагадаємо, що в середині літа почалася низка банкрутств турфірм. За повідомленнями Всеросійського союзу туріндустрії, від зупинки діяльності туристичних компаній постраждало більше 130 тис. мандрівників. Слідчим комітетом було заведено близько 10 справ про афери.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here