Туроператор «Синій птах» почав виплати туристам

0
840

Вчора, 4 липня, стало відомо, що припинив початку цього тижня діяльність туроператор по Білорусії «Синій птах» вже почав виплати своїм постраждалим туристам.

За словами керівника «Синьої птиці» Сергія Вітославського, у вівторок і середу були проведені перші виплати 43 клієнтам, чиї планувалися заїзди найближчим часом.

Компанія прийняла рішення виплачувати гроші своїм клієнтам самостійно і не вдаватися до допомоги страховика. При цьому всі виплати планується здійснювати за хронологією заїздів, тобто в залежності від дати запланованого відпочинку.

За словами Сергія, більше 80% постраждалих туристів все ж таки хочуть їхати на відпочинок в Білорусь, тому їх компанія зв’язується з санаторіями і перевіряє підтвердження броні. Якщо бронь підтверджена, туристи зможуть заселитися у санаторій, проте після прибуття їм необхідно буде оплатити проживання. Для цього туроператор і повертає заздалегідь гроші туристам.

«Синій птах» продала путівки в загальній складності майже 650 туристам, і планує повернути їм гроші протягом цього місяця.

Після того як компанія вирішить свої тимчасові труднощі, вона планує повернутися на туристичний ринок та відновити діяльність.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here