Що робити туристам, якщо туроператора виключили з Єдиного реєстру

0
299

Туристи, що купили тури у компаній до 3 червня до їх виключення з Єдиного реєстру туроператорів у зв’язку з тим, що вони не вступили в асоціацію «Турпомощь», можуть скористатися своїми путівками і відправитися на відпочинок.

Головне щоб у туроператора був діючий договір страхування (фингарантия). А якщо компанія заявить про припинення своєї діяльності, то туристу потрібно звертається за компенсацією за раніше діючим механізмом безпосередньо в страхову компанію.

Нагадаємо, що починаючи з 1 червня всі туроператори, які здійснюють діяльність у сфері виїзного туризму (тобто тури за кордон), зобов’язані були вступити в «Турпомощь». 3 червня Ростуризм опублікував наказ про виключення з єдиного реєстру туроператорів 260 компаній, так і не вступили в асоціацію. З 3 червня ці 260 компаній не вправі продавати путівки туристам.

Як стало відомо цього тижня, далеко не всі з виключених з реєстру туроператорів вирішили припинити свою діяльність у сфері виїзного туризму. «За останні сім днів «Турпомощь» набуло ще близько 50 компаній, які як виявилося, не вірили у серйозність того, що відбувається, тому й не поспішали вступати в нову асоціацію.

Виключеним з реєстру туроператорів буде потрібно близько тижня для відновлення в ньому. Після оплати внеску в компенсаційний фонд «Турпомощи» та надання Ростуризму необхідних документів та підтвердження про оплату, компанію повторно внесуть до реєстру і видадуть їй новий реєстровий номер.

Набридла галаслива і загазована Москва? «Волжанка» — найкраща база відпочинку Підмосков’я, розташована в одному з найкрасивіших місць на березі річки Волги. Всі будиночки розташовані в густому сосновому лісі і призначені для комфортного сімейного відпочинку на вихідні.

Нагадаємо, що з 4 квітня 2013 року всі без винятку туристичні агенції та туроператори зобов’язані інформувати туристів про існування об’єднання «Турпомощь»: відповідну інформацію потрібно вказувати в договорі.

Також варто відзначити, що тепер факт членства в об’єднанні «Турпомощь» буде перевірятися і страховими компаніями, при укладенні договору страхування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here