Квитки на відкриття Олімпіади Сочі-2014 коштують до 50 000 рублів

0
331

Офіційний продаж квитків на Одимпиаду-2014 стартувала 7 лютого. Їх можуть купувати лише власники пластикових карток Visa, випущених у Росії.Ще не розпочато бронювання місць в готелях, і поки немає ясності з можливістю реалізації квитків туристичним агентствам.

Оргкомітет «Сочі 2014» — єдиний продавець квитків на Олімпіаду, продаж організована на офіційному сайті оргкомітету. За кордоном квитки продаються виключно офіційними квитковими агентами, їх призначають національні олімпійські комітети кожної країни.

Максимальний ліміт продажу квитків одній особі встановлений в 50 штук, а для особливо затребуваних заходів по чотири штуки в одні руки». Ціна квитків починається від 500 рублів для Гірського кластера і 1000 рублів для Прибережного кластера. Квиток класу «А» (найдорожчий, на відкриття Ігор) коштує 50 тисяч рублів. Кожному відвідувачу Олімпіади належить оформити так званий «паспорт вболівальника».

Туроператорів і просто вболівальників чимало здивував той факт, що до 10 лютого квитків на відкриття Одимпиады-2014 у продажу вже не було, незважаючи на їх відносно високу вартість. Проданими виявилися і квитки на багато змагання з окремих видів спорту. Ймовірно, квитки за такий короткий термін встигли придбати перекупники, в обхід всіх строгих правил і заборон.

Придбати квитки в одному пакеті з проживанням в готелі зможуть далеко не всі. Таку послугу гостям Ігор можуть надавати тільки дорогі готелі високого класу, які отримали ліцензії категорії «Гостинність» оргкомітету «Сочі 2014», вони разом з ліцензіями отримують і квоти на квитки.

Звичайні вболівальники будуть влаштовуватися в готелі через оргкомітет, квота на квитки для них, за роз’ясненням голови оргкомітету «Сочі-2014» Дмитро Чернишенко, не передбачена.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here