Турпотік з Росії в Анталью обвалився на 96 відсотків

0
656

За п’ять перших місяців поточного року в Туреции на курортах Анталії побувало трохи більше 20 тис. туристів з Росії. Це на цілих 96% менше, ніж у минулому році на той же період.


Про це повідомляється в турецьке видання Hurriyet. Газета посилається на дані місцевої влади.

Скорочення турпотоку в країну спостерігається не тільки з боку Російської Федерації. В цьому році Анталію відвідали 582 тис. німецьких туристів – трохи менше ніж на третину порівняно з торішнім показником. Частка німецьких туристів, тим не менш, залишається найбільшою на курортах турецькій Анталії.

Другими після німців в плані масовості відвідування Анталії зараз є туристи з Нідерландів, хоча турпотік з цієї країни до Туреччини теж впав на третину. Точних даних щодо кількості голландців, відпочиваючих в Антальї, поки немає. На третьому місці британці – їх в цьому році приїхало відпочити в Анталью 93 тисячі. Це на 20% менше, ніж у минулому році на той же період.

Абсолютно зворотну динаміку продемонстрували українські відпочивальники. Турпотік українців в Анталью в цьому році виріс на 57% і склав близько 90 тис. осіб.

За інформацією турецької Федерації готельєрів, поточний сезон десятки готелів в країні відкриються пізніше, ніж зазвичай, або ж зовсім залишаться закритими. За словами керівника Федерації Османа Айика, ця доля може чекати не тільки готелі в Анталії, але також і багато готелів по всьому узбережжю.

Ті турецькі готелі, які відкрилися, рапортують про вкрай низьку завантаження – близько 20-30%. Це все навіть на тлі зниження наполовину розцінок порівняно з минулим роком, каже Айїк.

Раніше влада Анталії робили прогноз, згідно з яким у поточному році курорт недобере близько 3 млн. туристів з Росії з країнами СНД та 1.75 млн. – з європейських країн. Експерти оцінюють нинішній стан як відкат турецької туристичної галузі на 12 років тому.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here