Названий найгірший регіон Росії щодо розвитку внутрішнього туризму

0
401

У Національному туристичному рейтингу регіонів, складеному з урахуванням розвитку внутрішнього туризму, Республіка Тува займає нижню сходинку.

В ролі експертів при визначенні рейтингу виступили аналітики Центру інформаційних комунікацій «Рейтинг» і журнал «Відпочинок в Росії». Серед критеріїв, які використовувалися при складанні рейтингу — загальна кількість готельних місць, зайнятість населення у сфері туризму, кількість ночівель російських та іноземних мандрівників у готелях, унікальність курортів і доступність пам’яток, екологічна обстановка, рівень безпеки і безліч інших.

Лідерами рейтингу стали регіони, які набрали по всім показникам більш 50 балів, аутсайдерами — набрали менше 30 балів. У відповідності з системою підрахунку балів, результат Тиви — 16,5 бала, Інгушетії – 17,4, Єврейської автономії – 18,3 бали. А лідером рейтингу очікувано став Краснодарський край з результатом 70,9 бала. Далі, з великим відривом — Москва (60,7 бала), Санкт-Петербург (63,2 бала), Крим (59,5 бала), Московська область (56,8 бали).

Як відзначають експерти популярного московського сайту по оренді квартир Kvart-Hotel, в число аутсайдерів потрапили в основному регіони, в яких робота по залученню туристів тільки починається. Деякі з них — Тиви, Калмикія, Адигея не зорієнтовані на споживачів туристичних послуг, хоча володіють значним потенціалом. Крім того, серед аутсайдерів багато депресивних регіонів з низькими доходами населення і слабо розвиненою інфраструктурою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here