У Таїланді на кордоні з Камбоджею призупинено дію «візи-ран»

0
373

Місцева влада змінили з 13 вересня правила візового режиму при перетині іноземними громадянами сухопутного кордону між Таїландом і Камбоджею

Раніше іноземні туристи могли перетинати кордон з Камбоджею, щоб відразу повернутися назад. Це дозволяло перебувати на території Таїланду тривалий час без спеціального дозволу. Така процедура подорожей «туди-назад» називається «віза-ран».

У Таїланді, нагадуємо, для громадян декількох десятків держав, у тому числі і Росії, діє безвізовий режим. По туристичній візі наші співвітчизники можуть перебувати на території Таїланду легально від 15 до 30 днів. Проте цей строк продовжується, якщо іноземець виїхав з країни і знову повернувся назад. Багато іноземців раніше користувалися ці положенням, вчиняючи короткочасні виїзди в сусідню Камбоджу, щоб продовжити час дозволеного перебування в Таїланді, не отримуючи нову візу.

Такі візові «відлучки» з 13 вересня стали неможливими: на всіх пунктах переходу таиландско-камбоджійської кордону іноземцям більше не видають дозволів на виїзд. Хоча «візи-ран» діють при переходячи межі Таїланду з Лаосом, Малайзією і М’янмою.

Посилення своєї імміграційної політики влади Таїланду мотивують посиленням заходів безпеки після недавніх терактів у столиці країни Бангкоку. За інформацією з неофіційних джерел, вибух на території храмового комплексу Еріван здійснив іноземець, який прибув в країну з камбоджійської території.

Посилення заходів безпеки проявляється також і в посиленні контролю в аеропортах таїланду — в прибувають іноземців стали вимагати документи, які підтверджують, що їх поїздка носить туристичний або діловий характер — бронь в готелі, зворотний квиток.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here