Сочинський «Горки місто» знову виставлений на продаж

0
350

На продаж виставлено сочинський гірськолижний курорт «Горки місто», повідомляє портал нерухомості СуперРиэлт. Стартова ціна склала 35 млрд руб. Це вдвічі менше суми, інвестованої в будівництво всесезонного туристичного комплексу.

Курорт знаходиться на балансі НАО «Червона поляна», до продажу підготовлено 96,9% акцій. Попередня дата проведення аукціону — 9 жовтня. Продавець — афілійована з Ощадбанком компанія «СВК Холдинг». Мінімальна сума завдатку становить 3 млрд руб.

Курорт «Горки Місто» був побудований фактично з нуля напередодні Зимових олімпійських ігор 2014 року. Це єдиний комплекс, який включає два готельних містечка. Один з них, так званий верхній, розташований на висоті 960 м над рівнем моря, інший, нижній, знаходиться недалеко від залізниці та автомагістралі на висоті 540 м. Ці містечка об’єднують автомобільна дорога м спеціальний підйомник.

Обидві частини «Гірки Міста» сегментовані. У нижньому містечку пропонуються трьох-п’ятизіркові, у верхньому — чотири-п’ятизіркові готелі і апартаменти, розміщені в семи елітних готелях на 996 номерів.

Гірськолижний комплекс курорту «Гірська карусель» включає 25 км гірських трас, площа яких становить 1,5 млн кв. м, і торгово-розважальний центр, розташований на п’яти рівнях масштабного споруди.

Загальні витрати на будівництво і благоустрій проекту склали 70 млрд руб., з них 52 млрд руб. були надані в кредит Вебом.

Візитною карткою «Гірки Міста» по праву вважається семиповерховий готель «Сочі Марріотт Червона Поляна», де розміщено 428 номерів, тренажерний зал і спа-центр. Готелі та апарт-комплекси представлені найбільшими міжнародними операторами Capella Hotel Group, Interstate Hotels & Resorts, Rixos, Fine Hotels & Resorts, Solis.

Гірськолижна інфраструктура являє собою 25 км трас з нічним освітленням, завдяки чому можна кататися в темний час доби, три «сходинки» для пересадок, розташовані на висоті 960, 1460 і 2200 м над рівнем моря. На кожній «щаблі» обладнані оглядові майданчики, фуд-зони, канатні дороги крісельного і гондольного типу.

В оголошенні про продаж всі ці подробиці не наводяться — сказано тільки, що курорт включає апарт-готелі європейського класу, велосипедні та гірськолижні траси, канатні і автомобільні дороги, ресторани, кафе і комплекс споруд інфраструктури.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here