Компанія «Наталі Турс» змінила іспанського приймаючого партнера

0
538

З 9 вересня 2015 року приймаючим партнером російського туроператора «Наталі Турс» в Іспанії стане компанія Jumbo Tours, яка буде працювати з російськими туристами в усіх напрямках.

Компанія Jumbo Tours діє на туристичному ринку вже близько 30 років і вважається однією з найбільших приймаючих туристів компаній на Піренейському півострові. До теперішнього часу «Наталі Турс», як повідомила її прес-служба, вже співпрацювала з Jumbo Tours по домініканському та французької напрямках, а також у сфері онлайн-продажів турів.

Володимир Воробйов, президент «Наталі Турс», назвав Іспанію флагманським напрямком, на якому його компанія працює вже не один десяток років. Частка іспанських активів в бізнесі компанії становить майже 40%, за кількістю запитів на сайті туроператора Іспанія міцно займає перше місце. Тому керівництво «Наталі Турс» ретельно обирало партнера на іспанському напрямку. У Jumbo Tours значний бекграунд і величезна кількість напрацьованих роками контактів.

Всі договірні зобов’язання «Наталі Турс», за заїздів після 9 вересня 2015 року будуть реалізовані в повному обсязі новими партнерами — Jumbo Tours, а команда російських гідів на всіх курортах буде продовжувати обслуговувати туристів в колишньому режимі. Раніше, з 2009 року, приймаючою компанією «Наталі Турс» в Іспанії була NT Incoming.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here