Сінгапур буде висувати більш жорсткі вимоги до молодих мандрівницям

0
229

Влада Сінгапуру будуть висувати більш жорсткі вимоги до відкриття віз жінкам у віці до 30-31 року…

Причиною такого рішення стали часті випадки порушення закону країни молодими туристками. Про яких саме неправомірні дії йде мова, не уточнюється.

Тепер молоді жінки зобов’язані будуть надати інформацію про те, що вони будуть робити на території Сінгапуру, про терміни перебування в країні, а також про грошових засобах, відведених на подорож. Також будуть вимагати довідку з місця роботи, де зазначено розмір заробітної плати та назву посади, і заяву з проханням надати відпустку.

Не працюють мандрівниці зобов’язані будуть надати виписку з банку про стан рахунку. Нововведення можуть збільшити терміни оформлення віз для цієї групи людей.

Іншим категоріям громадян для оформлення туристичної візи в Сінгапур необхідно надати анкету з фотографією, копію закордонного паспорта та квиток. Необхідно також документально підтвердити бронювання готелю або надати запрошення від громадянина країни або зареєстрованою в країні організації.

У Сінгапурі є правила проходження паспортного контролю. Тепер у всіх осіб, які перетинають кордон держави, кожен раз будуть брати відбитки пальців в аеропорту при в’їзді та при виїзді. Це стосується всіх туристів у віці від 6 років.

З 1 грудня 2009 року з оформленням віз в Сінгапур займаються не посольства, а авторизовані партнери Департаменту міграції та контролю Республіки Сінгапур, в тому числі «Візовий центр країн Азії».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here