Туроператори достроково завершили чартери в Туреччину з регіонів

0
220

За повідомленням Ірини Тюріній, прес-секретаря Російського союзу туріндустрії (РСТ), через падіння курсу рубля та попиту на тури російські туроператори вирішили достроково завершити авіатури в Туреччину з регіонів.

Своїх агентів в Барнаулі туроператор «Пегас Туристик» днями поставив до відома про скорочення ланцюжка в Анталью: частина вильотів, запланованих на вересень і всі жовтневі вильоти – не відбудуться.

Ірина Тюріна пояснила, що програма, про яку йде мова, повинна була виконуватися до 12 жовтня, але тепер туроператор вважав за доцільне завершити її 17 вересня, тобто практично на місяць раніше. Крім цього, туроператор звертає увагу на те, що у вересні кінцевим пунктом повернення може виявитися не Барнаул, а Москва.

Перша коригування програм проводилася туроператором навесні, коли були скасовані 13 рейсів. У результаті компанія залишила 31 виліт на авіалайнерах NordWind. В цілому обсяг авіапрограми скоротився на 15%. Оператор був змушений прийняти такі заходи внаслідок обвалу карбованця, який призвів до значного зниження продажів закордонних турів. Не змінилася тільки ланцюжок RoyalFlight, раніше замовлена туроператором Coral Travel разом з Anex Tour і Sunmar, але її спочатку передбачалося завершити вже 12 вересня.

Експерти вже говорили про те, що зниження попиту на закордонні тури, зумовлені економічною кризою, приведе в першу чергу до необхідності скасовувати прямі чартерні рейси, що виконуються з регіонів, оскільки саме ці рейси найскладніше укомплектовувати, а отже, на них припадає найбільша частка збитків.

Читайте також: Ізраїль: місця, обов’язкові для відвідування

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here