Фірми застерегли росіян від передчасної відміни поїздок до Туреччини

0
276

Експерти туристичного ринку не рекомендують росіянам, які купили тури в Туреччину, піддаватися паніці і скасовувати поїздки у зв’язку з імовірною скасуванням чартерів з даного напрямку…

В інтерв’ю федеральним ЗМІ глава департаменту продажів «Туту.ру» Марія Чупіна роз’яснила, що у випадку одностороннього розірвання договору клієнтом до того, як скасування чартерів офіційно вступить в силу, туроператор має право утримати внесену передоплату для компенсації понесених витрат.

Вимагати гроші за путівки назад клієнти турфірм зможуть в тому випадку, якщо нерегулярні рейси все-таки дійсно будуть скасовані.

«Якщо заборона буде введена, туристичні компанії будуть пропонувати своїм клієнтам повноцінні альтернативи організованого відпочинку. Найближчий курортний аналог Туреччини, за словами Чупиной, це Греція. За словами експерта, бюджетні варіанти можна буде знайти навіть з урахуванням візового бар’єру.

Ситуацію також прокоментував PR-директор Aviasales Яніс Дзеніс, повідомивши, що за результатами продажів останнього тижня кількість замовлень регулярних авіаквитків по турецькому напрямку впало на 8%. Це свідчить про настороженої реакції росіян на новини про можливе скасування чартерів.

Раніше, за словами Дзеніса, турецький напрямок показувало тільки зростання продажів. Так, обсяги раннього бронювання польотів на курорти Туреччини в літній період в три рази перевищували торішні показники.

Кілька більш песимістичний прогноз оголосив в одному з інтерв’ю Ігор Фомін, член комітету ради федерації з соціальної політики. Посилаючись на думки інших експертів, він закликав росіян «сто раз все зважити і подумати», так як «потрібно тривалий час, щоб ситуація заспокоїлася».

Інформація про можливе скасування чартерних рейсів в Туреччину пройшла за основним російським ЗМІ 10 квітня після того, як чиновники Росавіації попередили про це вітчизняних авіаперевізників.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here