Вєтнам спростив візові вимоги для європейців

0
104

Туристичний потік у В’єтнам побив рекорди: за місяць у країні побували більше мільйона іноземних гостей. Кількість мандрівників з Росії зросла на 36,5%, це другий результат за значимістю і найвищий показник серед країн Європи…

У січні у В’єтнамі побували 58,5 тисяч росіян. Найбільше число туристів, що прибули з Китаю (247 тисяч чоловік, плюс 67% до показника 2016 року), Південної Кореї (172 тисяч, плюс 15%) і Японії (66 тисяч, плюс 4%).

Росія – впевнений лідер серед європейських країн за кількістю громадян, які побували у В’єтнамі, як у січні 2017 року, так і в минулому році. Туристичний потік росіян в 2,5 рази перевищив число британських гостей і в три рази – кількість туристів з Німеччини.

Але уряд В’єтнаму має намір залучити більше європейських мандрівників, спростивши візовий режим. З початку лютого в країні діє нова дворічна візова програма, яка дозволяє отримувати електронні візи на перебування у В’єтнамі до 30 днів громадянам 40 держав, включаючи 18 європейських. Оформити таку візу можна онлайн, заплативши 25 доларів. Громадяни РФ можуть до 15 днів перебувати на території В’єтнаму без візи.

Європейський туристичний ринок вже відреагував на нововведення в’єтнамських влади. Але туроператори відзначають дефіцит перевезення і більшу конкуренцію з боку Китаю. З цих причин провідний туроператор Німеччини DER Touristik готовий говорити про відкриття напрямку не раніше сезону 2018-2019. Експерти вважають, що В’єтнаму буде складно випередити головного конкурента – Таїланд, який сьогодні користується в Європі найбільшою популярністю серед напрямків Південно-Східної Азії, перш за все, завдяки безвізовому режиму і регулярного просування на туристичних ринках Європи. За цим параметром В’єтнам поки відстає.

У 2016 році кількість іноземних мандрівників, що відвідали В’єтнам, досягла 10 мільйонів чоловік. Цифра стала рекордною і на 27% перевищила показник 2015 року. Число російських туристів зросла на 28%, до 434 тисяч осіб. У 2017 році глибина продажу туристичних путівок у В’єтнам в Росії доходить до квітня. Але у росіян напрямок асоціюється швидше з зимовим сезоном, влітку громадяни РФ воліють відправлятися на берег Середземного моря і в екскурсійні тури по Європі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here