Який податок і з кого будуть стягувати в Малайзії

0
303

Митне управління Малайзії повідомило, що з 1 серпня зупинилися в готелях країни мандрівники повинні будуть платити податок за ніч проживання…

Нововведення буде поширюватися на іноземних громадян з будь-якою метою візиту: відпочинок, паломницький візит, бізнес-поїздка.

Сума податку залежатиме від категорії готелю. Проживають в п’ятизірковому готелі будуть платити 20 малазійських рінггітів (приблизно 4,7 долара), в готелі категорії 4* – 10 рінггітів (близько 2,3 долара), 3* і нижче – 5 рінггітів (приблизно 1,2 долара). Якщо турист зупинився в місці, яке не має зірок, податок за кожну ніч складе близько 0,5 долара. Влада має намір направити зібрані гроші на розвиток туризму.

Відзначимо, що самі господарі готелів у Малайзії поставилися до нового податку вельми скептично. Оскільки тури в країну і так коштують чимало, готельєри побоюються, що після введення нового збору Малайзія буде користуватися меншою популярністю, ніж зараз. За словами Малайзійської Асоціації Готельєрів, із-за надмірної зарегульованості і зростання податків країна може втратити свою привабливість. Сьогодні Малайзія входить в топ-25 найбільш конкурентоспроможних країн світу в області туризму. Готельєри вважають, що мандрівники вкрай чутливі навіть до невеликого зміни цін.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here