Страхування мандрівників

0
1496

Всі, хто бажають виїхати за кордон, повинні мати обов’язкову медичну страховку, яка гарантує виплату певної суми, наданої страховою компанією в кожному конкретному випадку.

Громадяни не люблять розлучатися зі своїми грошима, особливо, якщо їх до цього примушують, але як бути, якщо під час туристичної поїздки стався нещасний випадок? Хто поверне гроші, якщо пасажира з якої-небудь причини зняли з літака або поїзда? Що робити, якщо під час відпустки були вкрадені всі речі, або в готелі сталася пожежа?

Існує маса різних випадків, які можуть статися з людиною, що відправився за кордон, будь то ділова поїздка, навчання або робота за контрактом. Оптимальним варіантом вирішення проблем є страхование путешественников придбання страхового полюса.

Ті, хто придбали обов’язкову медичну страховку, повинні знати, що вона здатна забезпечити тільки екстрену медичну допомогу, і то, далеко не в повному обсязі. На жаль, можуть виникнути такі ситуації, при яких дана страховка недійсна. Це не тільки хвороби, пов’язані зі зміною клімату, отруєннями від прийому екзотичної їжі або травмами. Крім цього бувають випадки, які можуть не тільки зіпсувати відпустку, але і повністю розорити людину, так як йому знадобляться великі гроші для вирішення проблем, пов’язаних з від’їздом в іншу країну.

Правила вибору

Багато громадян, які подорожують за кордон з дітьми, вважають за краще вибрати поліс страхування, що забезпечує їм і їхнім дітям, а також залишеним будинку рідним, впевненість і повний захист. Такий поліс передбачає наступне:

Евакуація дитини до 14 років в тому випадку, якщо супроводжуючий його дорослий захворів, з ним стався нещасний випадок або ж дорослий помер;
Дострокове повернення на батьківщину в разі хвороби або смерті родича;
Якщо застрахована особа захворіла, то до нього за кордон може виїхати близький родич для догляду.
Для бізнесменів, а також тих, хто багато подорожує, можливий страховий поліс, який включає в себе наступні пункти:

Допомога при втраті квитків і документів на літак

Страхове відшкодування клієнту в разі втрати багажу чи затримки при його видачі;
Грошова компенсація (відшкодування) у разі скасування або затримки авіарейсу, хвороби застрахованої особи та ін .;
Надання юридичної допомоги за кордоном;
Відмова в отриманні візи;
Проблеми, пов’язані з діяльністю туроператора.
Ті, хто вважає за краще виїжджати за кордон на автомобілі, можуть скористатися послугами з підтримки автомобіля (обслуговування в автосервісі і т.п.). Чим більше страхових випадків включено в страховку, тим вона дорожча, але краще вдома заплатити, ніж ризикувати і опинитися в безвихідній ситуації без грошей і знайомих в чужій країні. Переваги страховки при виїзді за кордон очевидні. Це здоров’я, відсутність нервування, впевненість і збереження матеріальних засобів.

Укласти договір страхування при виїзді за кордон можна, скориставшись послугами страхового брокера . В цьому випадку максимальна вигода вам гарантована.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here