Пансіонат для людей похилого віку

0
881

Гості пансионат для пожилых людей в спб «Супутник» в Комарово можуть скористатися різноманітними лікувальними і оздоровчими процедурами і отримати консультації лікарів як в рамках комплексних програм по реабілітації та оздоровлення, так і амбулаторно.
Для гостей, які бажають отримати максимальний ефект в мінімальні терміни, розробляються спеціальні оздоровчі програми вихідного дня.

фізіотерапія
Використання фізіотерапевтичних методів забезпечує досягнення лікувально-оздоровчого ефекту при мінімальному навантаженні на організм. Серед фізіотерапевтичних процедур, які пропонує своїм гостям пансіонат «Супутник», електроміостимуляція, УВЧ-терапія, електрофорез, лазерна терапія, ультрафонофорез, магнітотерапія.

масаж
Масаж входить до складу реабілітаційних та оздоровчих програм. Для гостей старшого віку передбачений спеціальний щадний масаж. Він допомагає вирішувати конкретні лікувальні завдання — покращувати рухові функції, стимулювати кровообіг і т.д. Поряд з класичними видами масажу в «Супутнику» використовують також иглорефлексотерапию.

кріотерапія
Процедури кріотерапії (лікування холодом) допомагають зміцнити імунітет, стимулювати обмін речовин, поліпшити кровообіг. Ці процедури застосовують у програмах оздоровлення, розроблених для людей різного віку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here