Зовнішні акумулятори

0
1399

Зовнішній акумулятор (power bank, повер банк) представляє собою акумулятор, який може бути використаний як зарядний пристрій в умовах відсутності доступу до електричної мережі. Тому його можна розглядати як акумулятор і зарядний пристрій одночасно. Виникнення зовнішніх акумуляторів зобов’язана стрімкому розвитку функціоналу мобільних пристроїв при недостатній ємності штатного акумулятора.
Конструктивно зовнішній акумулятор складається з елементів живлення і підвищує електричної плати, встановлених в пластиковий корпус. Заряджається зовнішній акумулятор від зарядного пристрою або від USB порту комп’ютера / автомобіля з напругою 5V. Повністю заряджені літієві елементи мають напругу 4.2V, тому, щоб мати можливість заряджати інший мобільний пристрій необхідно підвищити напругу до 5V. Це завдання якраз і виконує підвищує електрична плата.
Ємність

Ємність, природно, є головним технічним параметром зовнішнього акумулятора. Але на відміну від внутрішніх акумуляторів, розмір зовнішнього акумулятора не обмежений корпусом мобільного пристрою. Теоретично можна зробити дуже великі зовнішні акумулятори, але їх розмір і вага, відповідно буде також великими. Виробники мобільних пристроїв прагнуть надати телефонами, смартфонам, планшетів плоску форму і максимально полегшують їх вага. Найчастіше в жертву приноситься і розмір / вага / ємність штатного акумулятора. В такому випадку, споживачі змушені компенсувати недолік заряду, за рахунок зовнішнього портативного акумулятора. Вага зовнішнього акумулятора пропорційний ємності елементів з яких він складається і додатково включає корпус, плату, роз’єми, перехідники та кабель. У підсумку виходить, що сукупний розмір і вага двох пристроїв (телефону з акумулятором і зовнішнього акумулятора) стає ще більше. Тому, в даному випадку, не варто застосовувати формулу: «ємності мало не буває». Підбирати ємність зовнішнього акумулятора рекомендується виходячи з передбачуваного режиму його використання. Наприклад, якщо зовнішній акумулятор розглядається як засіб екстреної підзарядки, то не варто гнатися за ємністю, досить буде купити акумулятор з невеликою ємністю 2500-5000mAh. А якщо зовнішній акумулятор передбачається активно використовувати в поїздках, відрядженнях і подорожах, то ємність повинна бути максимальною. Максимальна місткість — максимальна вага: зовнішній акумулятор 15 000mAh (UNI 1500) важить як невеликий планшет Apple iPad або як 3 смартфона Apple iPhone. На скільки ж вистачить цього заряду? найти аккумулятор який вам потрібен, можна на нашому сайті http://craftmann.ru.

Коефіцієнт корисної ємності

Щоб відповісти на питання: «Скільки разів зарядить зовнішній акумулятор мій телефон?» треба спочатку поділити ємність зовнішнього акумулятора на ємність штатного акумулятора Вашого пристрою, а потім врахувати коефіцієнт корисної ємності. Справа в тому, що ємність зовнішнього акумулятора маркується по ємності встановлених в нього елементів, а не по тій ємності, яку він може передати заряджається пристрою. Теоретично цей коефіцієнт може скласти 85%. Але якщо врахувати рівень заряду, втрати на коннекторах і USB кабелі, фактичний коефіцієнт може виявитися значно нижче. Коефіцієнт корисної ємності зовнішніх акумуляторів CRAFTMANN становить 70%. Розрахунок проведемо на прикладі зовнішнього акумулятора UNI 1500 (15 000mAh) і телефону Apple iPhone 5S (1560mAh):
15000mAh / 1560mAh * 0,7 = 6,7 раз

ресурс

На додаток до факторів, що визначають ресурс штатних акумуляторів, зовнішній акумулятор може зношуватися швидше через розбалансування входять до нього елементів. Справа в тому, що більшість зовнішніх акумуляторів складаються з декількох літієвих елементів, з’єднаних паралельно. Якщо ємність якогось елементу в збірці деградує швидше за інших, то це вносить дисбаланс в роботу всієї збірки. Більш того, цей елемент швидше за інших буде заряджатися і швидше розряджатися, а це значить, що швидше за інших зношуватися. Значить дисбаланс буде збільшуватися. При виробництві наших акумуляторів застосовується високоточна автоматична система підбору елементів в групи, що робить параметри елементів одного акумулятора дуже близькими. Крім того, електронна плата має функцію BMS (Battery Management System), яка дозволяє більш рівномірно перерозподілити зарядні і розрядні струми. Ці заходи не тільки дозволяють досягати регламентованого ресурсу, а й значно його перевищувати. Адже за своєю суттю зовнішній акумулятор є універсальним акумулятором — його можна використовувати з різними пристроями. Ви можете кілька разів поміняти свій телефон, смартфон і планшет, а зовнішній акумулятор буде той же. Тому важлива властивість універсальності не зможе бути реалізоване без надійної і тривалої роботи зовнішнього акумулятора.
повний заряд.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here