Зовнішній Акумулятор

0
2070

Не всі сучасні смартфони можуть похвалитися великим робочим часом. І це зрозуміло — заряд акумулятора «їдять» чіткі та яскраві дисплеї, потужні процесори та всі додаткові модулі. А залишитися без зв’язку в наші дні стало просто страшно. Тому в житті багатьох користувачів і з’явилися зовнішні акумулятори, що дозволяють забути про розетку надовго. І якщо ти ще не обзавівся додатковою батарейкою, то зараз саме час.

Зовнішній акумулятор, або Power Bank, — це з’єднані разом батареї, в корпусі з універсальним виходом для зарядки, найчастіше USB. Всі акумулятори відрізняються один від одного за об’ємом, кількістю виходів і якістю зборки, а відповідно ціною. Як правило, китайські павербанки найдешевші. Але це не означає, що всі вони неякісні. Навпаки, іноді виробники з піднебесної здатні вдивляти всі співвідношення ціна / якість. Наприклад, як це робить Xiaomi з ними PowerBank. Якщо ви шукаєте де придбати зовнішній акумулятор power bank 2 заходьте на сайт http://craftmann.ru  і ознайомтеся з величезним асортиментом.

При виборі зовнішнього акумулятора необхідно перш за все з’ясувати, яку ємність вам потрібно і визначити, скільки повних зарядів ви хочете отримати на виході. У цьому вам допоможе вказівка до смартфону, з якої потрібно дізнатись про його ємність батареї. Виходячи з цієї інформації, ви можете розрахувати всі необхідні параметри. Наприклад, якщо в пристрої встановлений акумулятор потужністю 1800 мАч, то для одержання однієї повної зарядки вам варто вибрати з павробінків на 2000 мАч і вище. Чому не 1800? Вся справа в тому, що коефіцієнт корисного дії у зовнішніх акумуляторах коливається в районі 60-70%. Це означає, що ні один павербанк потужністю 6000 мАч не зможе зарядити смартфон з батареєю 3000 мАч два рази.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here