Чому варто купляти газоблок?

0
700

Легкі великогабаритні блоки

Чарункова структура значно знижує вагу газоблоків, а разом з ним навантаження на фундамент і стіни, витрати на доставку. Великий розмір виробів полегшує кладку і прискорює темпи будівництва.

Проста обробка

Газоблок https://veller.com.ua легко піддається різанню під будь-яким кутом. Можливість підручними інструментами швидко скоригувати розмір, форму, прокласти канали і т. Д. Оптимальний варіант для будівель зі складним рельєфом.

Низька теплопровідність

Стіни з газобетону добре зберігають тепло взимку і прохолоду влітку за рахунок пористої структури. Висока паропроникність газобетонних блоків забезпечує комфортний температурний режим і вологість повітря в приміщенні.

Точна геометрія

Технологія виробництва дозволяє випускати газоблок з ідеальними розмірами і поверхнею, що не вимагає додаткової обробки. Це прискорює будівництво, економить монтажний розчин, забезпечує тонкі рівні шви без містків холоду.

Основні компоненти газобетону — це цемент, негашене вапно, пісок і вода. Цемент при контакті з водою твердне, а його кількість визначає міцність і надійність газобетонних блоків. У суміш природних компонентів додається алюмінієва пудра — каталізатор газоутворення. Відбувається перенасичення розчину воднем з появою безлічі дрібних бульбашок. При твердінні газобетону на їх місці залишаються порожні клітинки. Процес природного затвердіння триває 2-3 години, після чого газоблоки відправляють в автоклави. Там під вплив температури і високого тиску газобетон стає ще більш міцним.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here