World of Tanks

0
473

У грі танки нерідко стикаються. Іноді це результат навмисного тарана, а іноді просто випадкові «ДТП» за участю союзників. І кожен раз проводиться розрахунок шкоди, отриманого учасниками зіткнення. world of tanks прем магазин У цій статті описано, як він працює.

В реаліях гри танковий таран — вельми поширене явище. Гарантоване нанесення шкоди супернику при зіткненні часто використовується в якості останнього аргументу в поєдинку двох танків. Зустрічаються і курйозні ситуації, коли недосвідчені гравці в гонитві за «Фрага» врізаються в більш важкого і броньованого суперника з меншою кількістю очок міцності, що призводить до знищення їх власної бойової машини. Для кращого тарана важливо взяти до уваги не тільки масу і бронювання свого танка, а й аналогічні характеристики ворожої машини, яку ви зібралися таранити — тільки так зіткнення обернеться знищенням ворога, а не конфузом.

Розбір ігрової механіки

При зіткненні двох танків в області їх взаємодії визначається загальна площа зіткнення броні обох машін.Затем всередині загальної поверхні зіткнення серверними розрахунками визначається точка докладання шкоди, яка вказує на броні кожного танка, який бере участь в зіткненні, місце, через яке буде проходити шкоди.

Місцезнаходження точки прикладання шкоди залежить від багатьох змінних, таких як напрямок руху техніки, загальна площа зіткнення броні танків, розташування центру мас конкретної машини. У розрахунках величини нанесеного утрати від зіткнення використовується величина бронювання танка безпосередньо в точці прикладання шкоди без урахування наведеної броні.

Після визначення загальної поверхні зіткнення і точки прикладання шкоди на сервері проводяться розрахунки шкоди, що завдається кожному з танків, які беруть участь в зіткненні. При розрахунку величини наноситься шкоди враховуються такі показники кожного учасника зіткнення:

маса;
швидкість на момент зіткнення;
наявність обладнання «протиосколочна підкладка»;
наявність додаткового вміння «Майстер тарана» у механіка-водія;
показник бронювання в точці прикладання шкоди;
наявність екранів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКухні Львов
Следующая статьяКорейська масаж

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here