Корейська масаж

0
332

Корейська масаж erotic massage in kiev — стародавня лікувальна практика, яка зародилася на Сході. Унікальна процедура спрямована на відновлення нормального руху і балансу життєвої енергії. Цілителі вважають, що саме від неї залежать здоров’я внутрішніх органів і загальне самопочуття людини. У корейського масажу тіла багата історія. У давнину техніка зцілення була доступна лише князям родових помість і їх близьким родичам. Секрети масажу зберігалися в суворій таємниці і передавалися обраним наступникам.

Корейська масаж тіла буває профілактичним і лікувальним. Профілактичний допомагає розслабитися, зняти стрес, лікувальний — впоратися з фізичними порушеннями. Процедура займає від 40 хвилин до 1,5 години. На початку сеансу майстер впливає на рефлексогенні точки, оцінює реакції організму і визначає джерело негативної енергії. Чим сильніше біль при натисканні на біологічно активну точку, тим серйозніше порушення в роботі внутрішнього органу.
Під час сеансу майстер не доторкається до шкіри. Всі масажні рухи виконуються через простирадло. Східна методика не передбачає використання масел і кремів: вони заважають вловлювати енергетику. Процедура передбачає елементи розтяжки, тиску, скручування і пасивної йоги. Дії спрямовані на посилення відтоку лімфи і припливу артеріальної крові. Це сприяє виведенню токсинів з організму. У корейському масажі використовують понад 50 прийомів. Фахівці комбінують їх для досягнення кращого лікувального ефекту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here