Ликвидация разливов нефти

0
365

В умовах ликвидации разливов нефти значення мають всі складові комплексу робіт. Можливість максимально швидкої доставки обладнання в місця аварій, швидкого розгортання і підготовки обладнання до використання, автономності його роботи і пожежної безпеки всього процесу.

Часто комплект нафтозбиральних обладнання — це не один агрегат. Його поділяють на частини в залежності від виконуваних функцій і для зручності доставки в зону аварії.

устройство для ликвидации разливов нефти — вузол, який знаходиться безпосередньо в місці збору нафти. Він повинен володіти плавучість, виконується з іскробезпечних матеріалів і зобов’язаний ефективно відокремлювати нафту від води і сміття.

Пристрій для перекачування ликвидация разливов нефти — знаходиться безпосередньо на пристрої для збору, хоча іноді може бути поєднане і з силовим агрегатом. Цей вузол повинен ефективно перекачувати нафту в резервуар тимчасового зберігання, тобто в місця, що знаходяться на відстані і зручні для під’їзду автотранспорту.

Силовий агрегат, що приводить в дію пристрій для ликвидации разливов нефти і пристрій для перекачування — повинен бути автономним і компактним. Як правило силовий агрегат знаходиться на деякій відстані від місця збору нафти — для забезпечення безпеки проведення робіт.

Ідеальним рішенням для приведення в дію всіх механізмів комплекту обладнання є гідравлічний привід. Гідропривід замінює собою безпосередню механічну передачу енергії, наприклад: ремінну, зубчасту або карданний вал.

Застосування гідравлічного приводу дозволяє передавати енергію за допомогою гідравлічних рукавів виключаючи безпосередню близькість обладнання, і отже, на значну відстань.

Переваги застосування гідроприводу полягають:
— в можливості передачі енергії на значну відстань,
— в гнучкості ліній передачі,
— в можливості передачі будь-якої кількості енергії,
— в невеликих масо-габаритні розміри гідроапаратури,
— і в іскробезпеки.

Гідропривід складається з наступних частин:
— гідростанції, яка є насосом і управляє всіма потоками ликвидации разливов нефти гідравлічної рідини,
— рукавів високого тиску (РВД), за якими за допомогою гідравлічної рідини безпосередньо передається енергія,
— гідромотора або гідроциліндра, за допомогою яких приводиться в дію необхідне обладнання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here