Налоговая консультация

0
319

Податкова перевірка? Податки? Податкові наслідки угод? Вимоги податкового органу? Суд з податковим органом? Одним словом вас хвилюють податкові питання. І вам потрібна налоговая консультация.
Багато хто вважає, що ставити свої податкові питання треба в інспекції. Це не так. Податковий інспектор стоїть на сторожі бюджету. І виникають в ваш податковий питання не в його інтересах. У кращому випадку ви отримаєте загальну рекомендацію без урахування вашої індивідуальної ситуації. Звернувшись за податковою консультацією до податкового консультанту ви, навпаки, отримаєте детальну відповідь саме на ваше запитання, з урахуванням ваших життєвих обставин. налоговая консультация. Податкова консультація може відбуватися в усній чи письмовій формі. Тому, якщо ви заплуталися в податках, саме час звернутися до фахівців нашої компанії.

Ми-налоговая консультация. Ми знаємо відповіді на ваші податкові питання.

Девіз нашої компанії: «Вузька спеціалізація-глибока компетенція». Ми усвідомлено відмовляємося від надання широкого кола юридичних та бухгалтерських послуг. Ми займаємося тільки налоговая консультация, а тому знаємо про податки трішки більше ніж інші.
Податковий консультант-хто це?

Це експерт в області налоговая консультация, який має базову вищу юридичну або економічну освіту, досвід роботи не менше 5 років, який пройшов спеціальне навчання за програмою Палати податкових консультантів, і здав успішно іспит в області оподаткування.

Податковий консультант володіє спеціальними знаннями в області податків. Зважаючи на складність розв’язуваних проблем процес налоговая консультация становлення податкового консультанта досить тривалий. Саме тому до нього ставиться вимога щодо мінімального стажу роботи з фахової освіти. Велику роль в становленні податкового консультанта грають постійні вправи у вигляді податкових консультацій. Досвід кожного податкового консультанта складається з щоденного пошуку відповідей на Ваші податкові питання. Кожен клієнт своїм податковим питанням приносить внесок в досвід податкового консультанта.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here