Жителі прикордонних міст можуть відвідувати Латвію без віз

0
1023

6 червня 2013 року набула чинності угода, укладена між Росією та Латвією про спрощення взаємного пересування мешканців прикордонних територій двох країн.

Це означає, що тепер жителі прикордонних територій Латвії і Росії можуть перетинати кордони обох держав за спрощеною процедурою – при перетині кордону необхідно мати при собі загальногромадянський паспорт і дозвіл на місцевий прикордонний рух, яке можна отримати в консульських установах.

Такі дозволи видаються безкоштовно терміном від 1 до 2-х років на підставі списків мешканців прикордонних територій, що надаються органами місцевого самоврядування.

Також варто відзначити, що при цьому сумарний термін перебування на прикордонній закордонної території не повинен бути більше 90 днів протягом кожного періоду, що дорівнює 180 дням.

Як зазначили в Мзс Росії, в ці прикордонні території входять муніципальні освіти обох держав, що знаходяться як у кордону, так і в зоні до 30 кілометрів від неї. А якщо частина такого муніципального освіти знаходиться в зоні від 30 до 50 км від кордону, то його територія також буде вважатися прикордонній.

На території Росії під дію цієї угоди підпали міста Печери, Себеж, Пыталово, Палкино, Острів, Красногородск, а також відповідні волості Псковської області.

Любите походи, шашлики і відпочинок на природі? Складні туристичні столи і стільці в інтернет-магазині «Суперпоход» – прекрасний вибір для тих, хто звик відпочивати з максимальним комфортом на природі. Тут дуже зручний пошук, тому знайти туристичний стілець на будь-який смак і гаманець можна всього за пару хвилин!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here