Badge

0
300

Компанія «Лазермарк» пропонує широкий асортимент високоякісних пластикових, металевих і дерев’яних Badge з вікном для змінної інформації. Представлені бейджи мають три види кріплення: бейджи з магнітом, бейджи з голкою та бейджі з затискачем. Нанесення вашого фірмового логотипу на бейджі можливо за допомогою сублімації (повноколірного друку) або гравіювання. П.І.Б. співробітника друкується на звичайному папері, вирізається і вставляється в спеціальне вікно. badge цієї серії існують трьох розмірів: 75 * 50 мм., 70 * 40 мм. і 65 * 35 мм.

Badge з натурального дерева з гравіюванням виготовляються з натурального шпону різних сортів дерева, включаючи екзотичні. Виготовлення бейджів цим способом: колір гравіювання залежить від породи дерева. Товщина шпону 2-3 мм.

На стрічку для Badge може бути перенесено будь-яке зображення фотографічної якості методом сублімації. Опрацювання дрібних деталей, насичені кольори, фарба не стирається! Стрічки виготовлені з високоякісної сировини.

Стрічки з печаткою для Badge (шовкографія)
Головне достоїнство шовкографії — можливість друкувати яскравими, соковитими фарбами зображення будь-якої складності, роблячи логотипи на стрічці високостійкими і привабливими.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here