Сдам ангар в аренду

0
314

Мабуть, жоден власник ангарів і складів не сумнівається в тому, що утеплення такого будови буде корисним і вигідним вкладенням коштів. Це дозволить не тільки підвищити вартість споруди, а й захистити його стіни від корозії, знизити енерговитрати на опалення і виключити протікання. Проте, термоізоляція стін ангарів є досить складним процесом, який вимагає певних технічних засобів.

Важливо відзначити, що матеріал для теплоізоляції може бути недорогим, щоб вкладення себе виправдали. Але при цьому матеріал повинен відрізнятися високими Пожежостійкість властивостями, не створюючи додаткових загроз безпеки. І так як будова постійно використовується, утеплення ангарів або складів повинно здійснюватися в стислі терміни.
Пропозиція компанії Термо-Сервіс

Компанія пропонує для утеплення складів і ангарів напилення пінополіуретаном. Це одна з найбільш прогресивних технологій, яка відрізняється великою кількістю переваг перед іншими методами. Сдам ангар в аренду. Головним достоїнством є економічна вигода, тому що саме такий матеріал дозволить економічно утеплити ангар і витратити на це мінімум часу.

Пінополіуретан, в порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами, відрізняється низьким коефіцієнтом теплопровідності — в 3 рази нижче, ніж у мінеральної вати і в 2 рази нижче, ніж у пенополіестр. Витрата ППУ при роботах навіть на великих площах самий мінімальний. З цього випливає комплексна вигода: економія внутрішнього простору, так як для досягнення потрібного коефіцієнта теплопровідності не потрібен товстий шар матеріалу.
Переваги нашого способу утеплення

Використання мінеральної вати, пінопласту, Піноплекс і інших матеріалів на увазі використання витратних матеріалів. Для максимальної ізоляції необхідні, як мінімум, клей і кріпильні елементи. Напилення пінополіуретаном не вимагає використання витратних матеріалів. При цьому жодна ділянка не залишиться без утеплювача — піна зайде в щілини і важкодоступні місця. Матеріал наноситься рівномірно, що виключає появу «мертвих зон».

Перевага пінополіуретану і в тому, що його монтаж не вимагає використання спеціального пароізолятора. Справа в тому, що утеплення складів на увазі освіту пара, і тому матеріал повинен бути «дихаючим». ППУ не залишає стиків і зазорів, через що повітря практично не може пройти крізь стіни. Це виключає появу конденсату, і пароізоляція не потрібна.
ППУ відрізняється малою вагою і не несе в собі додаткове навантаження на конструкцію. До того ж утеплення стін різними теплоізоляційними матеріалами в старих будівлях може негативно позначитися на міцності будівлі.

Використання ППУ не впливає на конструкцію ангара. Термін реалізації проекту утеплення ангара або складу ППУ мінімальний. За 8 годин бригада з двох чоловік може обробити 15 м3. Для порівняння — при використанні мінеральної вати або пінопласту за одну зміну бригада може утеплити 5-10 м. Що стосується ППУ, то з ним навіть найбільший обсяг можна виконати за короткий термін. При цьому термін служби ППУ досягає 30 років. У інших теплоізоляційних матеріалів скромніші показники: пінопласт — 20 років, мінвата — 7 років, пінополістирол — 15 років.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here