Электрогенератор

0
306

Сервісний центр Торгового дому «Вепр» проводить сервісне обслуговування та ремонт широкого спектру силової техніки з карбюраторними і дизельними двигунами (электрогенератор, електростанцій, суднових двигунів).

Група компаній «Вепр» виробляє блоки живленняспеціального призначення для використання в різних областях, які створюються для кожного замовника за індивідуальним проектом. Серед уже виконаних робіт існують вироби для наступних замовників: Міністерство оборони, Міністерство з надзвичайних ситуацій,
Російські залізниці, Федеральне агентство по промисловості, ВГТРК, Ковилкінскій електромеханічний завод, Шумерлінскій завод спецавтомобілів, Митіщинській машинобудівний завод та інші. Для потреб полярників були спроектовані і поставлені блоки живлення, электрогенератор на дорожньо-будівельний комплекс «Полярний слон», експлуатований в умовах крайньої півночі.

Электрогенератор спеціального призначення широко використовуються на газових родовищах. Наша компанія має необхідний науково-технічним і виробничим потенціалом для розробки електроагрегатів за технічними завданнями замовників з подальшою постановкою їх на серійне виробництво. Застосування основних комплектуючих провідних світових виробників, російська конструктивна опрацювання та виробництво, адаптація існуючих электрогенераторов до будь-яких кліматичних умов забезпечують високий рівень якості наших виробів.

Цьому свідчать кращі масогабаритні характеристики і показники надійності в порівнянні з традиційними блоки живлення, що підтверджено досвідом використання продукції нашого підприємства в виробах з прийманням «5». За деякими видами электрогенераторов відсутні конкурентоспроможні аналоги не тільки в Росії, але і за кордоном.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here