Записаться к лору Москва

0
261

Більше 3-х років забезпечуємо сервіс з пошуку і підбору лікарів.

Працюємо в Москві, Санкт-Петербурзі та Нижньому Новгороді.

За час роботи ми накопичили серйозну базу лікарів, до яких «Клінік Портал» надає електронний запис на прийом. записаться к лору москва. За допомогою системи відгуків і унікального методу збору рекомендацій, нам вдається більш чітко оцінити спеціалізацію кожного лікаря.

Ми даємо можливість лікарям приймати пацієнтів, відповідних їх спеціалізації. А користувачам в найкоротші терміни підібрати максимально підходящого доктора абсолютно безкоштовно.

Ми забезпечуємо швидкий і зручний підбір доктора. Але на цьому наша місія не закінчується. Ми працюємо над ефективним штучним інтелектом в медицині. За цим майбутнє. За історії кожного пацієнта можна визначити схильність до тієї чи іншої хвороби, і точніше визначити лікування. Ця інформація буде надавати значну допомогу доктору при визначенні діагнозу і призначення лікування. Записаться к лору Москва можно на сайте clinicportal.ru.

Якщо ви використовуєте наш портал для того чтобы записаться к лору Москва на прийом і діліться рекомендаціями, як доктор допоміг вам, то незабаром ви будете отримувати інтелектуальні персоналізовані рекомендації. Для роботи штучного інтелекту потрібна статистична інформація.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here