Дом из сруба под ключ

0
531

Будинки ручного рубання
Дерев’яний рубаний будинок має цілу низку переваг, які вигідно відрізняють його від інших способів побудови та використання матеріалів. Перш за все, будівництво будинків ручної рубки розбивається на етапи. Перший етап будівництва дома из сруба под ключ закономірно віддається проектування будинку. Враховуються топографічні особливості місцевості, способи підвозу колод, розміри майбутньої будови, особливості конструкції і т.д., після чого складається робочий проект. Безпосередньо будівництво починається з другого етапу — з виготовлення дерев’яного зрубу. Рубка дома из сруба под ключ може виконуватися різними техніками. Найпопулярніші: рубка в лапу і в чашу (обло). Ця робота повинна виконуватися бригадою з 4-5 чоловік, вимоги до кваліфікації яких дуже високі. При виготовленні зрубу потрібно звертати увагу на кривизну колод, на стік дерева. Найвідповідальнішим вважається третій етап — складання зрубу, або його установка на фундамент.

Після установки дома из сруба под ключ до потрібної висоти, зверху встановлюються фронтони, які можуть бути зроблені як каркасні (обшиті вагонкою або блокхаузом), так і рубаним способом. Дому обов’язково потрібно дати час осісти, і лише після цього виконувати подальший комплекс робіт. При збірці зрубу досвідчені майстри не застосовують цвяхів, так як вони можуть заважати природної осаді будинку. дом из сруба под ключ цена. Це може привести до того, що будинок підвисне і вам доведеться постійно конопатіть щілини між вінцями, тому стіни при складанні в потрібних місцях шканятся дерев’яними «шканамі» Обшивка, рубаних стін будинку, терас неприпустима. Установка підлоги і стелі повинно здійснюватися після осідання будинку. В іншому випадку, ви заважаєте природному процесу сушіння, плюс через запарки будинку на його стінах почне утворюватися цвіль.

Замість дверей і вікон на етапі опади робляться лише отвори для вентиляції. Четвертий етап будівництва — обробка будинку. Потрібно правильно співвіднести і підкоригувати висоту стійок на терасі дома из сруба под ключ (якщо тераса виконувалася за каркасною технологією), зробити остаточну конопатку, грамотно встановити вікна та двері, утеплити підпокрівельний простір і міжповерхові перекриття, настелити чистові підлоги, встановити сходи, зробити чистову підшивку стель, встановити каркасні перегородки , якщо вони передбачені планом. По завершенню цих робіт будинок здається в експлуатацію. При будівництві рубаних будинків використовуються хвойні породи дерева (ялина, сосна). дом из сруба под ключ цена на нашому сайті www.rushome.ru. Дерево володіє численними перевагами, що роблять рубані будинки одним з найоптимальніших варіантів для будівництва. По-перше, дерево прекрасно дихає, забезпечуючи здоровий і настільки комфортний мікроклімат всередині приміщення.

Влітку дом из сруба под ключ, дасть прохолоду, взимку — тепло. Як правило, професійної бригаді досить півмісяця, щоб звести зруб невеликих розмірів і простої прямокутної або квадратної конфігурації в базовій комплектації З цього закономірно випливає ще одна вигода — відносно низька ціна рубленого дома из сруба под ключ в порівнянні з цегляними або бетонними. Одним з найбільш важливих переваг є довговічність рубленого будинку. Це досягається за рахунок збереження зовнішнього (заболонь) шару дерева і збірки його на будівельний мох. Крім того, сучасні лессирующие (підкреслюють природну структуру деревини) антисептики провідних світових фірм надійно і на довгий термін захищають його від ультрафіолетового випромінювання і атмосферних опадів і надають рубаного будинку надзвичайно естетичний і красивий вид.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here