Интерьер дизайн

0
516

FISHEYE — відмінне архітектурне бюро для самих різних завдань интерьер дизайна! В роботі сподобався професіоналізм, гнучкість підходу і креативність. На всьому етапі співпраці від розробки дизайн-проекту і надалі до завершення будівництва завжди відчувався уважний і вдумливий підхід до роботи, що сильно економить час і гроші замовника.

Сфера діяльності FISHEYE Architecture & Design — дизайн житлових і комерційних інтер’єрів. Так само як проектування, авторський нагляд, комплектація меблями, світлом, сантехнікою, декоративними матеріалами. интерьер дизайн замовляйте у нас fisheye-interior.ru.

Ви вже напевно знаєте, що для оптимального результату, виходячи із завдань кожного клієнта, ми розробили 3 пакети вартості дизайн-проекту интерьер дизайн:

1. Пакет «Light»;
2. Пакет «Optima»;
3. Пакет «VIP».

Сьогодні ми хочемо докладніше розповісти вам про интерьер дизайн самому «легкому» пакеті з відповідною назвою «Light».

Цей пакет був розроблений ґрунтуючись на нашому досвіді, коли клієнт звертається до нас за допомогою в правильному плануванні интерьер дизайна інтер’єру або при виборі стилю, колірної гами, матеріалів. При цьому клієнт обмежений у бюджеті і хоче «докласти руку» до створення проекту.

Основна особливість в тому, що ми замінили дорогу візуалізацію на колажі, ніж помітно оптимізували вартість І тут напевно виникає питання — а що це таке?
Для нас колаж — це суть інтер’єру, він деталізує площа, конкретизує колірну гамму і вказує окремо взяті предмети. Він дає повне розуміння кольору, фактури і предметів в проекті интерьер дизайна.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here