Банкетный зал

0
482

Банкетный зал для вашого торжества
Готель і банкетний зал «Шенонсо» — ідеальне місце для проведення яскравих свят. Нас відрізняє великий досвід роботи з корпоративними і приватними замовниками, проведення весіль і ювілеїв, корпоративів та випускних. Гостей банкетного залу обслуговують досвідчені співробітники: кухарі-професіонали, уважні і тактовні офіціанти, завбачливі адміністратори і талановиті ведучі свят.

Серед переваг «Шенонсо»:

розташування банкетный зал в унікальному місці — в історичному центрі Москви недалеко від Патріарших ставків;
можливість замовити банкет на 50-100 осіб або банкетний зал для проведення фуршету на 200 гостей;
середній рахунок — 5000 рублів на персону;
складання індивідуального меню для вашого свята нашими кухарями та адміністраторами;
за бажанням відпочинок в затишних номерах готелю «Шенонсо» після торжества.

Оформлення банкетного зала

Ми вважаємо: щоб свято було незабутнім, у нього повинна бути власна концепція і атмосфера. Комплексна програма торжества враховує всі нюанси. Оформлення банкетного зала — одна з головних її складових. Декоруванням займаються професійні дизайнери.

Підготовка індивідуального меню

Гості банкетного зала «Шенонсо» зможуть насолодитися чудовими, вишуканими стравами наших умілих кухарів. Ви можете озвучити адміністраторам свої побажання, отримати поради та рекомендації. Кухарі «Шенонсо» точно знають, як догодити гостям. Це майстри вищої категорії, які досконало володіють мистецтвом приготування страв високої кухні. Працюючи в нашому ресторані, вони отримали безліч захоплених відгуків і теплих слів від відвідувачів. Обслуговування в банкетном зале здійснюють досвідчені офіціанти, які не завадять гостям насолоджуватися святом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here