Заказать холодный обзвон

0
484

Обзвон клієнтів — «заказать холодный обзвон» в Москві
icon-s-14Как запропонувати свій товар так, щоб від нього неможливо було відмовитися, і залишити про себе тільки найкращі враження?

Звертайтеся в ТОВ «Контакт-Центр»! Наші оператори грамотно і професійно виконають заказать холодный обзвон в Москві, завдяки якому ваші потенційні клієнти стануть реальними. Довірте дзвінки клієнтів професіоналам!

Ми зробимо ваш дзвінок тепліше
Заказать холодный обзвон здійснюються з метою презентації товару та пошуку нової клієнтури. Однак у абонента зазвичай немає бажання спілкуватися з незнайомцем на іншому кінці дроту, і він не зацікавлений пропонованою продукцією. Завдання оператора — зробити холодний дзвінок «тепліше»: налагодити контакт зі співрозмовником, розповісти про компанію, зацікавити надається продукцією, викликати бажання придбати товар або послугу.

Послуга заказать холодный обзвон клієнтів готується за наступною схемою:

Під кожен проект виділяється проект-менеджер, який вивчає заказать холодный обзвон специфіку бізнесу Замовника. Кваліфіковані фахівці колл-центру пройшли спеціальну підготовку і навчання, мають колосальний досвід роботи в різних сферах діяльності і на проектах будь-якої складності.
Проект-менеджер розробляє скрипт телефонної розмови для конкретної компанії, навчає операторів під проект, впроваджує і контролює проект.

Чому послугу заказать холодный обзвон краще замовити в колл-центрі?
Кожен керівник стикався з думкою зобов’язати своїх підлеглих обдзвонювати покупців, пропонуючи їм продукцію. Однак непідготовлені співробітники перетворюють вихідні дзвінки в звичайний прозвон, забуваючи про те, що їх мета — не продзвонити довідник контрагентів, а призначити зустріч з покупцем. Знаючи про цю проблему, досвідчений керівник знайде вихід — замовить дзвінки клієнтів в аутсорсинговому колл-центрі.

Скориставшись послугами нашої компанії, ви отримуєте ряд переваг:

під кожен проект виділяється група операторів, які вміють заказать холодный обзвон переконувати і імпровізувати під час розмови з потенційним покупцем;
передача роботи в сторонню організацію обійдеться дешевше, ніж наймання і оплата праці штатного персоналу;
регулювання процесу залучення покупців, наприклад, в залежності від завантаження виробництва або сезонних коливань ринку;
зростання продажів за короткий проміжок часу;
фільтрування та актуалізація бази потенційної клієнтури.
Ми пропонуємо:

програмне забезпечення, завдяки якому оператори контакт-центру,заказать холодный обзвон обдзвонюють велика кількість людей;
можливість підстановки індивідуальної інформації в повідомлення для продзвонювати клієнтів;
статистичну звітність перед Замовником;
оптимальні ціни.
Запускаючи проект по заказать холодный обзвон, ми завжди впевнені в його результативності! Висока кваліфікація, професіоналізм і досвід співробітників нашого центру — гарантія зростання продажів нашого Замовника!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here