Протезирование в Германии

0
495

В кінці 2005 року я сам, будучи практичним лікарем у Німеччині, раптом опинився безпорадним німецьким пацієнтом. Це було перед самим початком Різдвяних свят. У мене відвалилася пломба на одному з корінних зубів. В цей же час я звільнявся з однієї клініки і переходив через місяць в іншу клініку в іншому місті, час же між цим переїздом планував провести в третьому місті. Тому встановивши тимчасову пломбу у протезирование в Германии стоматолога недалеко від будинку, звідки мені на наступний день з’їжджати відклав рішення начебто нетермінової завдання щодо остаточного лікування зуба з установкою хорошою коронки на пару місяців, поки не спочину і не підберу собі зубного лікаря за рекомендацією.

 
Але планам збутися судилося не було. У 2006 році у мене виникли ознаки справжнісінького пульпіту (по-простому запалення зубного каналу) — пульсуючий біль в зубі, що підсилюється при будь-якому русі і так далі. Так що йти довелося за великим рахунком до першого ліпшого стоматолога, знайденому в рубриці «зубні лікарі» і протезирование в Германии має найкоротший час очікування до прийому (хм .. — одне це повинно вже насторожити?).

 
Не буду в деталях описувати протезирование в Германии подробиці цього лікування, але скажу тільки його результат:

-дно каналу було перфоровані

-сквозь вершину кореня зуба на контрольному рентгенівському знімку було видно торчашій в м’яких тканинах металевий стрижень

інтенсивність болю, як ознака справжнісінького «пупку синдрому», змушує мене щодня ковтати по кілька знеболюючих таблеток.

А мені, між іншим, через кілька днів відлітати на кілька тижнів в США, куди їдучи з хворим зубом, можна повернутися додому «без штанів».

З усіма цими проблемами я знову звернувся до свого стоматолога, яка вислухавши і оглянувши мене, запропонувала резекцію верхівки кореня зуба. протезирование в германии. Причому ще й не зволікаючи. При цьому була дуже активна і майже наполягала на цьому. Я питав про альтернативні варіанти лікування, наприклад, почекати або спробувати видалити стрижень, але моя лікар була непохитна і відкидала будь-які інші можливості як неможливі. Однак я взяв один день на обдумування і пішов.

Тут треба додати ще пару фактів:

Я — лікар, і маю хоч віддалене, але уявлення про протезирование в Германии можливі ускладнення при операції на кістки (а резекція верхівки кореня зуба є такою)
я — володар привілейованої медичної страховки і є так званим приват-пацієнтом, що часто збільшує активність деяких лікарів, так як їх гонорар при протезирование в германии лікуванні таких пацієнтів вище в 2,3-3,5 рази ніж при лікуванні «простих смертних».
Моя сестра — досвідчений зубний лікар в Москві, а один з моїх кращих друзів — старший зубний лікар університетської клініки Фрайбург, на жаль якраз зараз знаходився в дворічної науково-практичної стажування в Лос-Анджелесі (до нього-то я і їхав в гості) . І у цих зубних лікарів можна спитати поради.
 

Отже, думки вислухати мене по телефону зубних лікарів, яким я довіряю, але до яких я не можу зараз же прийти на прийом був: «цю лікаря-стоматолога не слухати, протезирование в Германии чекати, а хорошого зубного лікаря в Німеччині / Москві ми тобі знайдемо». Так я відмовився від послуг «мого» стоматолога.

 
І тут спрацював «блат»! Мій друг порадив мені свого колегу, протезирование в Германии старшого зубного лікаря університетської клініки ін. Мед. Шірмайстер, який буквально тільки що звільнився з клініки і, купивши новий цейсівський мікроскоп, скооперуватися з іншим колишнім старшим лікарем уніклінікі Фрайбург ін. Мед. Кнауф і відкрив власну приватну практику. Я пішов на прийом до ін. Мед, (а зараз вже професору) Шірмайстер. Вдумливий, ще досить молодий спеціаліст уважно мене вислухав і обстежив, детально обговорив план лікування і його перспективи, а так само його ризики, і, отримавши моє «так», почав лікування (до речі, я був його першим пацієнтом на новому мікроскопі)). Результатом його протезирование в Германии зараз, через роки, я повністю задоволений. Тут треба зазначити, що Проф. Шірмайстер спеціалізується тільки на складних випадках з ревізією зубних каналів, особливо на лікуванні зубів з застосування мікроскопа і мікрохірургічних інструментів. Коронки ж на цей зуб ставив вже по приїзду в Німеччину мій друг, старший зубний лікар університетської клініки доцент дмн Вайль АТТ, за що і йому велике спасибі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here