Напитки из Черноголовки

0
401

«Напитки из Черноголовки» — популярний бренд з високим ступенем впізнаваності.
Напої з Черноголовки
Кожен росіянин в середньому випиває в рік близько 30 л бутильованих безалкогольних напоїв. Мінеральна і питна вода, лимонади, квас, холодні чаї в скляній і ПЕТ-тарі користуються попитом в торгових мережах не тільки в жаркі літні місяці, але й цілий рік.

Прикмета часу: споживач все частіше віддає перевагу «здоровим» напоям, виготовленим на основі чистої артезіанської води, без застосування барвників і консервантів. Саме такою є продукція компанії «Аквалайф», одного з найбільших російських виробників води і безалкогольних напоїв, відомого ще й завдяки креативним рекламним компаніям на телебаченні.

«Напитки из Черноголовки» — бренд з високим ступенем впізнаваності. Що зробило його таким, і в чому секрет популярності даної торгової марки?

Формула кожного продукту з широкої лінійки унікальна.
Традиції якості, закладені в 1998 р на заводі в м Черноголовка Московської області, дбайливо зберігаються і примножуються.
Нові рецепти розробляються в співдружності з фахівцями НДІ. Натуральність інгредієнтів, абсолютна екологічність, відсутність консервантів — складові успіху напитки из черноголовки.
Багатство асортименту: каталог продукції торгової марки «Напитки из Черноголовки» включає десятки найменувань, від знайомого з дитинства «Дюшесу» і «Тархуна» до Черноголовскій мінеральної та питної води, квасу, пряно-ароматичних сильногазованих напоїв і винних газованих коктейлів.
Турбота про споживачів, які отримують не просто смачні і корисні прохолодні напої, а й красиву, стильно оформлену продукцію в сучасній упаковці, включаючи улюблені молоддю алюмінієві баночки.
Власні артезіанські свердловини.
Смак і корисні властивості напоїв безпосередньо залежать від якості води, використовуваної для їх виробництва. В ідеалі, це повинна бути вода з артезіанської свердловини з глибоко залягають водоносними горизонтами.

У виробництві «Напитки из Черноголовки» використовується вода власних артезіанських свердловин, вік яких становить 300 млн років. Мінімальна обробка і контроль якості на всіх етапах виробничого процесу дозволяє воді повністю зберігати всі свої природні якості, залишатися корисною і смачною.

На логотипі торгової марки зображена птах — славка Чорноголова, що сидить на гілці дерева, що акцентує увагу на природність, натуральність продукції. І дійсно, всі напої відповідають вимогам ГОСТ і ТУ для вод мінеральних та питних.

Власні потужності компанії знаходяться в Підмосков’ї, займають площу понад 6 000 кв. м і дозволяють здійснювати всі стадії виробничого циклу — від видобутку води до приготування напоїв та їх розливу — на рівні високих європейських стандартів.

Виробничі потужності компанії Напитки из Черноголовки дозволяють також надавати послуги розливу безалкогольних напоїв іншим підприємствам галузі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here