Прокси

0
311

Сайт Fineproxy.org пропонує відвідувачам списки свіжих, робочих, анонімних, безкоштовних прокси з оновленням кожні дві години.

Дані proxy ідеально підійдуть для тих видів робіт де важливий саме обсяг (кількість IP), а не термін життя або швидкість при роботі. Так як ці прокси безкоштовні, і лежать вони у вільному доступі на цьому сайті, то і використовує їх безліч людей, і природно, швидкість на них, зовсім не така, як на платних — приватних. Зате вам не треба платити, і вони нові постійно. А коли вам знадобиться якість, ви зможете придбати прокси перейшовши за посиланнями нижче.

FoxyProxy — це розширений інструмент управління прокси, який повністю замінює обмежені можливості проксінг Firefox. Дане розширення можна назвати одним з кращих серед собі подібних і тільки заради нього можна змінити звичний браузер на Mozilla Firefox. Воно також є дуже простим і зручним у використанні.

За допомогою FoxyProxy ви можете скласти список найбільш часто використовуваних прокси-серверів і перемикатися між ними парою кліків. Для цього доповненням передбачена окрема робоча панель, яка за замовчуванням розташовується близько рядки пошуку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here