Пропуск грузовика

0
1406

ОТРИМАЙ ЕКСКЛЮЗИВНИЙ пропуск грузовик НА 2018 рік!
на рух вантажних транспортних засобів,
дозволена максимальна маса яких
перевищує 8 тонн

Згідно з Постановою Уряду Санкт-Петербурга №272 для руху по території міста, обмеженої КАД, вантажним транспортним засобам і спецтехніки з дозволеною максимальною масою понад 8 тонн (по ПТС) потрібно пропуск грузовик. Зверніть увагу, що сама кільцева автодорога не входить в зону дії пропуску. При цьому ряд вулиць виділено в так званий каркас (відзначені зеленим кольором на карті), для проїзду по якому пропуск не потрібно.
Видачею перепусток займається Комітет з благоустрою Санкт-Петербурга, а саме структурний підрозділ — Центр комплексного благоустрою (ЦКБ).
Пропуск грузовик бувають разові (терміном до 5 днів) і термінові (до року), при цьому фізичні особи (за винятком ІП) можуть отримати тільки разові перепустки. Також існує підрозділ на час дії пропуску — нічні, денні і цілодобові.

При стандартному зверненні до Комітету з Благоустрою, для пропуск грузовиа погоджується лише рух по маршруту. При цьому для всіх вантажних транспортних засобів забороняється проїзд: Арсенальна набережна, Виборзька набережна, Московський проспект, Великий Сампсониевский проспект, Приморський проспект, Приморське шосе, Пироговська набережна, Ушаковская набережна, Сутички проспект, Трамвайний проспект, Невський проспект, Каменноостровский проспект, Великий проспект В .Про., Великий проспект П.С., вулиця Професори Попова, Смольная набережна, набережна Робесп’єра, набережна Кутузова, Палацова набережна, Вознесенський проспект, вулиця Зайцева, вулиця Двінська (від вул. Віндавской до вул. Шотландської з 23:00 до 07:00), проїзд без назви від Запорізької вул. до пр. Дев’ятого Січня, пропуск грузовика по вулиці Криленка (від пр. Більшовиків до вул. Житловий), Кудровскій проїзд, вулиця Кржижановського (від Російського пр. до вул. Латиських стрільців) — частина цих вулиць в вантажних пропусках можливо узгодити до проїзду, уточнюйте по телефону .

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here