Установка замка капота

0
297

Наш замок, Установка замка капота не має резервних тросів відкриття. Застосовується привід з великим запасом міцності. Привід розрахований на 20тис спрацьовувань.
При регулярній профілактиці замку, один раз в 2-3 року, він прослужить до кінця експлуатації самого автомобіля. Конструкція замка виконується таким чином, що б максимально скоротити вільний хід капота, при спробі відкрити його, коли замок закритий. Якщо вас цікавить установка замка капота завітайте до нас на сайт www.lab-az.ru. Вільний хід капота всього на 1-2 мм. При такому зазорі, просунути під капот полотно пилки по металу досить важко, не кажучи вже про те що б пиляти що то в таких умовах.

Авторський замок капота, установка замка капота неможливо швидко вивести з ладу при підготовці автомобіля до угону в «поганих» автосервісах. Звичайні замки, силова частина яких заснована на шпильці, яка фіксується до капоту на гайках, можна легко вивести з ладу. Для цього достатньо послабити стопорні гайки і втопити шпильку на 1 см в глиб порожнини капота. Виходить, що візуально він буде присутній, але та частина замку яку повинен блокувати запірний механізм просто не буде до нього діставати.

Наш замок, установка замка капота позбавлений таких недоліків, так як всі його елементи жорстко закріплені сталевими заклепками. Однак, все одно рекомендуємо перевіряти функціонування замку капота, після відвідування станцій технічного обслуговування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here