Сервер рагнарок онлайн

0
292

Сьогодні сервер рагнарок онлайн відбудеться реліз нашої нової системи аур. Думаю, багато хто вже познайомилися з нею на івентах Октоберфеcт і Хеллоуїн. На Хеллоуїн у гравців була можливість купити особливі камені, які можуть дати ефект івентовой аури. Тепер трохи докладніше, як ними користуватися.

У Renovatio Center з’явився новий NPC — Алхімік Віорел.

Віорел надасть можливість пройти невигадливий квест, після якого відкриється повноцінний доступ до сервер рагнарок онлайн послуг алхіміка. Він повідає, що займається не простий алхімією і що він здатний показати всьому світу вашу силу і могутність.

Віорел продає і надає свої послуги за zeny. Варто зазначити, що сервер рагнарок онлайн весь товар розрахований ТІЛЬКИ на гравців 99 рівня, так як аура замінює стандартну ауру персонажів.

Всі духовні камені вставляються в спеціальний предмет — духовна мантія, яка займає слот костюмної роби і має 3 слота. Мантія продається у Віорела. Вона не передається між гравцями, на відміну від каменів. Камені розділені на три види: руни, гліфи та друку. Кожен камінь відповідає за свою секцію аури:

Руни — нижня секція
Гліфи — середня секція
Друку — верхня секція
 
Якщо ви хочете відключити якусь секцію аури, вам необхідно вставити сервер рагнарок онлайн камені з ім’ям Void. Вони продаються у Віорелла. Ми радимо експериментувати з наборами аур на тестовому сервері, де Віорел продає всі доступні аури в грі за 1 zeny.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here