Морозильный ларь купить

0
310

Серед сучасного морозильного обладнання морозильный ларь купить «Італфрост» виділяються на загальному тлі. Виготовляється скриня морозильний із глухою кришкою, а також з гнутими, прямими стеклами. Скриня Italfrost поставляється на російський ринок з обсягами камер від 200 до 580 л, що підвищує різноманітність номенклатури продукції. Вся продукція проходить комп’ютерний контроль якості. Морозильный ларь купить «Італфрост» оснащуються компресорами Electrolux, розробленими для умов перевантажень і постійної підвищеної температури навколишнього середовища. Інші елементи — випарник, конденсатор — виконані з нержавіючої сталі з антикорозійним напиленням.

Продаж морозильних ларів в Москві здійснює наша компанія. Через специфіку обладнання рекомендуємо отримати попередню консультацію технічних фахівців. За заявкою замовника буде зроблений розрахунок потужностей і представлений оптимальний варіант обладнання. Хоча морозильный ларь купить Italfrost застосовуються як в невеликих торгових точках, так і в мережевих супермаркетах, необхідна попередня оцінка відповідного типу морозильної скрині.

Торговельне обладнання, призначене для комерційних майданчиків різного напрямку, здатне не тільки полегшити роботу персоналу, але і створити привабливий інтер’єр магазину. Воно повинно мати такі риси, як міцність, функціональність, довговічність і простота в обслуговуванні як морозильный ларь купить.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here