Авто Обнинск

0
303

Нова авто Обнинск Шевроле Нива 2016 року полонила весь світ своїм зовнішнім виглядом ще в 2014 році. Хоча перша версія нашого позашляховика на західний манер вийшла у світ ще в далекому 2002 році. Цього часу вистачило завоювати довіру у покупців, так як автомобіль відрізняється надійністю, прохідністю (що особливо актуально для наших доріг), що повністю гармонійно поєднується з комфортабельністю і новизною авто.
Нова Шевроле Нива 2016 року авто Ообнинск став більш сучасна і «крутіше», що не могло не порадувати вітчизняних споживачів.

Інтер’єр автомобіля характеризується більш агресивними рисами, які виражаються присутністю кутів і штампами на багатьох елементах кузова авто Обнинск.Зовнішність машини завжди залишалася головним козирем авто, адже саме за «силу і всемогутність» споживачі і люблять цей авто обнинск.

Передні фари авто Обнинск стали більш звуженими, тут же машину прикрашають обвіс позашляхового типу, захисна броня, а також лебідка з різними «примочками», настільки необхідними «підкорювач бездоріжжя».

Авто Обнинск завжди готовий до складних випробувань завдяки комплекту з рейлінгов, запасного колеса. Звичайно, з таким істотним арсеналом Шевроле Нива впоратися з будь-якими труднощами на дорозі. По бездоріжжю в повній мірі відчувається повний привід, високий кліренс не дозволяє авто сісти на дно.

Щасливі власники авто Обнинск автоновинки діляться враженнями, розповідаючи, що для машини немає проблеми чи їхати по заметах висотою з колесо або ж по бруду після дощу. Навіть на великій швидкості авто дуже стійко на дорозі, слухняне, але все ж відчувається його висота. Безпека підвищує посилений несучий кузов. Витрата палива залежить від того, в якому режимі їхати: по трасі — від 7 до 9 літрів на сто кілометрів, по місту — в середньому 10-12 кілометрів на сто кілометрів.

Усередині російського джипа авто Обнинск конструктори переглянули практично всі компоненти салону, який вражає шикарною облицюванням. Водій і пасажири будуть сидіти на вдосконалених зручних кріслах. А цінителів комфорту і тихої їзди приємно здивує відмінна шумоізоляція.

Відмінна маневреність і пружні підвіски авто Обнинск відповідають позашляховику високого класу.
Центральна консоль відтепер стала ключовою ланкою всього салону машини.
Від попередника Шевроле Нива 2016 дісталася геометрична прохідність, якраз завдяки якій у автомобіля з’явилося ще більше фанатів.
Багато хто задається питанням щодо ціни на автомобіль, але відомо тільки те, що вона буде трохи менше мільйона.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here